Press Esc to close · Enter for all results
St Louis, MO 63123
$350,000
$347 / sq ft
3
Bedrooms
1.5
Bathrooms
1,008
Sq Ft Above Grade
0.173
Acres
Listed: May 13, 2026 (1 days on market)
Viewed 1 time on this site.