Press Esc to close · Enter for all results
St Louis, MO 63123
$260,000
$214 / sq ft
3
Bedrooms
2
Bathrooms
1,215
Sq Ft Above Grade
0.212
Acres
Listed: May 13, 2026 (1 days on market)
Viewed 1 time on this site.