Press Esc to close · Enter for all results
St Louis, MO 63129
$325,000
$167 / sq ft
3
Bedrooms
2.5
Bathrooms
1,942
Sq Ft Above Grade
0.256
Acres
Listed: April 28, 2026 (14 days on market)
Viewed 6 times on this site.