Press Esc to close · Enter for all results
Rolla, MO 65401
$375,000
$165 / sq ft
4
Bedrooms
3.5
Bathrooms
2,272
Sq Ft Above Grade
0.238
Acres
Listed: March 17, 2026 (58 days on market)
Viewed 21 times on this site.