Press Esc to close · Enter for all results
Cape Girardeau, MO 63703
$359,000
$166 / sq ft
3
Bedrooms
Bathrooms
2,160
Sq Ft Above Grade
0.643
Acres
Listed: March 14, 2026 (62 days on market)
Viewed 39 times on this site.