Press Esc to close · Enter for all results
Marble Hill, MO 63764
$239,900
$136 / sq ft
2
Bedrooms
Bathrooms
1,762
Sq Ft Above Grade
7.19
Acres
Listed: January 6, 2026 (127 days on market)
Viewed 17 times on this site.