Press Esc to close · Enter for all results
St Louis, MO 63133
$106,000
$95,000
$75 / sq ft
4
Bedrooms
2
Bathrooms
1,260
Sq Ft Above Grade
0.143
Acres
Listed: October 8, 2025 (216 days on market)
Viewed 1,289 times on this site.